Maria Gezina Bekkers

Vrouwelijk 1886 - 1931  (45 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Maria Gezina Bekkers is geboren op 15 apr 1886 in Hengelo; is gestorven op 30 nov 1931 in Borne.

    Maria is getrouwd met Gerrit Gradus Johannes te Kiefte op 23 aug 1912 (civil) in Borne. Gerrit (zoon van (Abraham te Kiefte) en (Christina Mulder)) is geboren op 30 jan 1892 in Borne; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Gerhardus Abraham te Kiefte  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1913 in Borne; is gestorven op 16 okt 1948 in Hengelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Gerhardus Abraham te Kiefte Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Maria1) is geboren in 1913 in Borne; is gestorven op 16 okt 1948 in Hengelo.

    Gerhardus is getrouwd met Gerharda Hendrika Veldhuis in jun 1942 (civil) in Hengelo. Gerharda (dochter van Gerrit Jan Hendrikus Lourentius Veldhuis en Petronella Charlotta Borgman) is geboren in jul 1919 in Hengelo; is gestorven vóór 2024. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.