Geertruida Maria Engelina Reekers

Vrouwelijk 1896 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Geertruida Maria Engelina Reekers is geboren op 18 jan 1896 in Stad Almelo; en is gestorven.

    Geertruida is getrouwd met Arend Jan Walhof op 18 mei 1917 (civil) in Almelo. Arend (zoon van Jan Hendrik Walhof en Jacoba Hermina de Bruin) is geboren op 8 sep 1897 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johannes Hendrikus Walhof  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in dec 1917 in Almelo; is gestorven in jul 1947 in Eindhoven.
    2. 3. Johanna Jacoba Walhof  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in mei 1920 in Hengelo; is gestorven op 19 jan 2010 in Hengelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Johannes Hendrikus Walhof Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Geertruida1) is geboren in dec 1917 in Almelo; is gestorven in jul 1947 in Eindhoven.

    Johannes is getrouwd met Johanna Hendrika Japink in mrt 1943 (civil) in Hengelo. Johanna (dochter van Gerhardus Japink en Johanna Hendrika Stevens) is geboren in mei 1918 in Hengelo; is gestorven vóór 2023. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Johanna Jacoba Walhof Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Geertruida1) is geboren in mei 1920 in Hengelo; is gestorven op 19 jan 2010 in Hengelo.

    Johanna is getrouwd met Hermannus Wilhelmus Hobert op 1 mei 1943 (civil) in Hengelo. Hermannus is geboren in mrt 1917 in Wierden; is gestorven vóór 2010. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.