Albertus de Graaf

Mannelijk 1907 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Albertus de Graaf is geboren op 3 jan 1907 in Hengelo; en is gestorven.

    Albertus is getrouwd met Johanna Wilhelmina Hanevelt in aug 1936 (civil) in Hengelo. Johanna (dochter van Johan Hanevelt) is geboren op 21 mei 1906 in Frensdorf (Nedersaksen), Duitsland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Cornelis Johan de Graaf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 sep 1938 in Hengelo; is gestorven op 26 mrt 2010 in Hengelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Cornelis Johan de Graaf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albertus1) is geboren op 6 sep 1938 in Hengelo; is gestorven op 26 mrt 2010 in Hengelo.

    Cornelis is getrouwd met Aleida Posthuma in dec 1965 (civil) in Hengelo. Aleida is geboren op 20 sep 1937 in Borne; is gestorven op 13 sep 2009 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.