Jenneken Gerritsen

Vrouwelijk 1881 - vóór 1913  (< 31 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Jenneken Gerritsen is geboren op 16 jul 1881 in Rijssen; is gestorven vóór 1913.

    Jenneken is getrouwd met Jacobus Johannes van de Garde op 9 sep 1904 (civil) in Rijssen. Jacobus is geboren op 25 feb 1882 in Rotterdam; is gestorven op 26 jul 1956 in Zeist. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Christiaan Dirk van de Garde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 18 jun 1905 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Christiaan Dirk van de Garde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jenneken1) is geboren op 18 jun 1905 in Hengelo; en is gestorven.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.